Наша команда

Ми працюємо для Вас

Короткострокові голодні дієти і виснажливі тренування - не вихід. Безсумнівно, таке знущання над організмом дає швидкий результат. Швидкий і нестабільний - адже, рано чи пізно, організм просто втомиться жити в умовах вічних обмежень!

Наш метод - комплексні і кардинальні зміни способу життя. Іншими словами, Ви перебудуєте свій внутрішній світ і спосіб існування так, що ворота для зайвих кілограмів виявляться зачиненими. Наша методика здатна перетворити Вас в здорову, струнку, гармонійну людину! Від Вас буде потрібно прийняти тверде рішення схуднути і на 100% слідувати нашим рекомендаціям.

ВІКТОР ЄВПАК

ВІКТОР ЄВПАК

Засновник FoodHacker, засновник і директор IT компанії eKreative, співзасновник Черкаси IT кластер, активний учасник благодійної і волонтерської діяльності, філантроп, адепт здорового способу життя, поціновувач смачної та здорової їжі, любитель лижного спорту.
ОЛЕНА СЕМЕНІХІНА

ОЛЕНА СЕМЕНІХІНА

Кандидат біологічних наук, дієтолог, спеціаліст по фітнес-харчуванню, експерт зі здорового харчування, член Ассоціації дієтологів України, член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини,науковий співробітник інституту фізіології НАН України.
 
Розумне харчуванняDemoдля розумних людей
  • Контакти

   м. Черкаси
   Гоголя, 224
   Будівля Райффайзен банк аваль
   Офісний центр 4-й поверх

   ПН – ПТ: 10:00 – 18:00
   +38(098)-443-42-40

   Соціальні мережі

  • Запитай нас

   Contact Us

   Ім'я(*)
   Неправильні дані

   Email(*)
   Неправильні дані

   Повідомлення(*)
   Неправильні дані

   Invalid Input