Блог

 • Здоровое питание или нездоровая диета - Ваш выбор!

  15 апреля 2016
  Здоровое питание или нездоровая диета - Ваш выбор! Наверное, практически каждый современный человек хотя бы раз в жизни пробовал «сесть на диету». Столь кардинальными мерами мы хотим добиться быстрых видимых результатов: стать стройнее, привлекательнее, здоровее… И при этом…
 • Перепелиные яйца: природные капсулы здоровья

  18 марта 2016
  Перепелиные яйца: природные капсулы здоровья   Сегодня стало модно регулярно употреблять капсулы с пищевыми добавками, и это вполне оправдано. Все мы понимаем, что даже из максимума высококачественных продуктов, съеденных за день, невозможно получить необходимую для…
 • «Медовая трава» стевия: слаще сахара в 30 раз!

  03 марта 2016
  «Медовая трава» стевия: слаще сахара в 30 раз! Существует стереотип, что сладкие блюда и десерты, без которых большинство людей не мыслят своего полноценного питания, не могут быть полезными по определению. Потому что под словом «сладкое» мы подразумеваем «напичканное…
 • Яд с хрустящей корочкой

  12 июля 2015
  Яд с хрустящей корочкой Даже полезный на первый взгляд продукт можно превратить в самый опасный яд!!!! Многие ошибочно полагают, что дело касается только вида мяса или количества масла и жира на сковородке? Не менее…
 • Дилемма для худеющих

  26 мая 2015
  Дилемма для худеющих Научные выводы о том, какие популярные программы снижения веса действительно работают Такой недостаток качественных исследований - проблема не только худеющих, но и врачей. Американская медицинская ассоциация призывает терапевтов обследовать и…
  Читать дальше...

Пресса

“Наше завдання – навчити людей правильно їсти”, – співзасновниця черкаського стартапу

11414810 890903814284568 536699798 n

Черкаський стартап пропонує нову філософію харчування

Їсти корисну і правильну, але смачну і поживну їжу. Хіба таке поєднання можливе? Засновники черкаського стартапу «Фудхакер» стверджують, що так. Новий проект – поєднання корисного й приємного – пропонує спеціально приготовану їжу із доставкою додому. Їжа готується так, що дозволяє людям не тільки відновлювати нормальну вагу, а й просто підтримувати здоров’я і активний спосіб життя. Хоча частина аудиторії проекту, що пропагує розумний підхід до харчування – це саме люди із надлишковою вагою.

– Наше завдання – навчити людей правильно їсти. Адже нас навчають чого завгодно, але не тому, щоби правильно їсти, – стверджує співзасновниця проекту Олена Семеніхіна.

– Якщо є надлишкова вага – ви щось робите не так, – зауважує кандидат біологічних наук, дієтолог, спеціаліст по фітнес-харчуванню, експерт зі здорового харчування, член Ассоціації дієтологів України, член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини, науковий співробітник інституту фізіології НАН України.

11351553 890903820951234 377211066 n

Співзасновники FoodHacker – директор Віктор Євпак та дієтолог Олена Семеніхіна переконані, що можуть навчити українців правильно харчуватися

Саме так – своїм завданням і своєю філософією засновники проекту FoodHacker – його директор Віктор Євпак та дієтолог Олена Семеніхіна вважають не короткотермінову допомогу у вигляді дієт, а зміну способу життя, а відтак – і світогляду. Попри те, що проект стартував у лютому, вже має успішні історії схуднень за новими програмами харчування.

Тож це ще одна відмінність звичайних дієт, якими би вони розрекламованими не були, від підходу, який пропонують у черкаському стартапі – не мучити себе героїчно тижнями, а просто спробувати жити і їсти інакше. Бо навіть найфірмовіші дієти можуть не підійти персонально вам, а розумний підхід до харчування, який пропонують у FoodHacker, передбачає індивідуальний підхід. Тобто буквально – Олена пам’ятає, як звуть кожного з клієнтів і сама слідкує за дотриманням рецептури приготування їжі.

10647742 890903837617899 830861008 n

Суть роботи стартапу полягає у тому, що клієнтові пропонують частуватися їжею, приготованою спеціально для нього із врахуванням його віку, статі та завдання, яке він перед собою ставить – схуднути, набрати м’язову масу, а чи просто підтримувати здоровий спосіб життя. Їжу готує кухар – фахівець, який тривалий час працював у столичних кейтерингових агенціях. М’ясо закуповують у сертифікованому забійному цеху, овочі – у фермерських господарствах області. Якість продуктів ретельно перевіряється перед приготуванням.

При приготуванні нічого не смажать і не використовують поліненасичених жирних кислот. А проте стверджують, що навіть при такому приготуванні вдається досягти того, що страви смакують. Є звісно, і особливості порціювання, тому люди, які звикли раніше їсти більші порції, мають звикнути до інших об’ємів їжі.

Є тут окремі програми для чоловіків і жінок.

11354911 890903834284566 451457398 n

Приклад меню, розробленого для клієнтки

Директор стартапу, Віктор Євпак, є активним прихильником нової філософії харчування. Черкаським журналістам він розповів, що замінив у своєму раціоні цукор стевією, а із солодкого дозволяє собі фрукти (особливо зараз – полуницю) та чорний шоколад. Звикав до нового способу харчування 2 місяці. Зараз має спеціально розроблений раціон для набирання м’язової маси.

Олена зараз мріє ще про розробку антиейджингової програми, такого собі детокс-меню. До речі, вона залюбки поділилась деякими секретами із журналістами, спростувавши поширені щодо харчування стереотипи.

 

 • Продукти, які треба викинути зі свого раціону: рис, картопля, білий хліб і цукор.
 • У харчуванні, якщо ви переходите на новий раціон, не варто себе силувати і обмежувати. Інколи можна навіть дозволити собі щось «шкідливе», аби тільки це принесло вам радість і задоволення.
 • Їсти після шести можна. А ось чого неможна – так це терпіти голод і робити великі перерви між прийомами їжі. Їсти людина має щонайменше 5 разів на добу.

 

За додатковою інформацією у Черкасах можете звертатись за адресою: вул. Благовісна, 213 з 10.00 до 18.00

Источник: v4asno.com