Блог

 • Здоровое питание или нездоровая диета - Ваш выбор!

  15 апреля 2016
  Здоровое питание или нездоровая диета - Ваш выбор! Наверное, практически каждый современный человек хотя бы раз в жизни пробовал «сесть на диету». Столь кардинальными мерами мы хотим добиться быстрых видимых результатов: стать стройнее, привлекательнее, здоровее… И при этом…
 • Перепелиные яйца: природные капсулы здоровья

  18 марта 2016
  Перепелиные яйца: природные капсулы здоровья   Сегодня стало модно регулярно употреблять капсулы с пищевыми добавками, и это вполне оправдано. Все мы понимаем, что даже из максимума высококачественных продуктов, съеденных за день, невозможно получить необходимую для…
 • «Медовая трава» стевия: слаще сахара в 30 раз!

  03 марта 2016
  «Медовая трава» стевия: слаще сахара в 30 раз! Существует стереотип, что сладкие блюда и десерты, без которых большинство людей не мыслят своего полноценного питания, не могут быть полезными по определению. Потому что под словом «сладкое» мы подразумеваем «напичканное…
 • Яд с хрустящей корочкой

  12 июля 2015
  Яд с хрустящей корочкой Даже полезный на первый взгляд продукт можно превратить в самый опасный яд!!!! Многие ошибочно полагают, что дело касается только вида мяса или количества масла и жира на сковородке? Не менее…
 • Дилемма для худеющих

  26 мая 2015
  Дилемма для худеющих Научные выводы о том, какие популярные программы снижения веса действительно работают Такой недостаток качественных исследований - проблема не только худеющих, но и врачей. Американская медицинская ассоциация призывает терапевтов обследовать и…
  Читать дальше...

Пресса

Черкаські «хакери» обіцяють здорову їжу і оптимальну вагу

Схуднення до нормальної ваги – лише «побічний» ефект правильного, здорового харчування. Але цей ефект з’являється із дивовижною постійністю: з 60 осіб, яких обслуговує черкаський проект Food Hacker, всі без винятку за два тижні скинули щонайменше 2 зайвих кілограми.

b3bf46043c3abd21e9ce528c18bf49d8

– Моя робота – розвивати нові проекти. В моєму доробку – кілька десятків стартапів для інших людей, переважно за кордоном. Та я давно мріяв здійснити щось значуще в рідних Черкасах, – розповів під час прес-конференції засновник проекту Віктор Євпак. – Тому ми з моєю сестрою, доктором біології, фізіологом Оленою Семеніхіною об’єднали зусилля, щоб допомагати людям, які бажають схуднути, поповніти або наростити м’язову масу.

Розпочав Віктор із себе та зі своїх близьких. Дотримуючись рекомендацій сестри, він сам за півроку схуд на 10 кг. Секрет успіху – споживання звичайної їжі з базару або з супермаркету, але приготовленої правильно, збалансовано і поданої в потрібний час.

Спочатку було задумано проводити консультації дієтолога, експерта зі здорового харчування. Такі консультації успішні, але багато клієнтів кажуть, що не мають можливості самі готувати для себе здорову їжу. Тоді Food Hacker взявся й за це. Після консультації з клієнтом для нього розробляють персональне меню (з урахуванням його вподобань, фізичної активності та встановлених лікарем обмежень). Щодня зранку клієнт отримує свій денний раціон із зазначенням, які страви коли потрібно вживати. Раціон коригують протягом усього періоду співпраці (а це можуть бути і 2 тижні, й цілі місяці та роки).

– Скажу щиро: такого, щоб працювали індивідуально з кожним, немає навіть у розвинених країнах, – пишається Віктор Євпак.

Олена Семеніхіна – науковий працівник Інституту фізіології НАН України, тривалий час брала участь у підготовці професійних лікарів. Вона каже, що основа методу, який застосовується у Food Hacker, закладена авторитетними організаціями в галузі зміцнення здоров’я: Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною асоціацією фітнесу, Європейською асоціацією дієтологів, Американським коледжем спортивної медицини.

– Йдеться про поєднання багатьох важливих чинників: 5-разове харчування з правильним балансом білків, жирів, вуглеводів та мікроелементів, – розповідає Олена Семеніхіна. – За таких умов можна зменшувати калорійність їжі, а відчуття голоду при цьому нівелюється. Деякі наші клієнти навіть казали, що ми надсилаємо їм забагато продуктів.

Страви для своєї кухні фахівці Food Hacker розробили спільно з кухарем-дієтологом із Черкас Тарасом Птушкіним. Тому їжа не приїдається і не набридає, не «перетворюється на корм», як це буває при звичайних дієтах.

– Ми враховуємо, що їжа – це не просто «пальне для організму», а величезне джерело задоволення, – наголошує пані Олена.

Правильне харчування не лише дозволяє нормалізувати вагу, але й суттєво зменшує вірогідність розвитку небезпечних хвороб – від серцево-судинних до онкологічних.

Тим, хто бажає отримувати повне денне меню, це коштуватиме 160 грн на день для жінок і 180 грн для чоловіків (останнім потрібні більші порції) плюс 20 грн за доставку. Тим же, хто сніданок готуватиме собі сам, – відповідно 120 і 140 грн. А охочим обмежитися офісним харчуванням – бізнес ланчі обійдуться в 50 грн, але без гарантії схуднення. Доставка – ті самі 20 грн, які можна розбити між усіма працівниками офісу, хто замовляє такі обіди.

Довідка

Проект Food Hacker працює в Черкасах з 2014 року. Ви можете отримати корисну збалансовану їжу на офіс чи до себе додому, а також консультацію від професійного експерта-дієтолога.

1a47f73fd49d80c8d2d92aa65c9bb0a1

Источник: procherk.info